Yoga Ostrava

Jóga ve vaší firmě

Sedět celý den u počítače je namáhavé a nezdravé pro celé tělo. Právě sedavý životní styl je příčinou většiny dnešních „civilizačních“ nemocí. Navíc již po několika hodinách pouhého sezení u počítače radikálně klesá naše výkonnost. Tělo potřebuje pohyb, rozproudit krevní oběh, aktivovat mysl. Všude po světě již najdete firmy, kde lidé navštěvují jógu během polední pauzy. Že se vám to zdá zvláštní? Jak se cítíte po obědě? Dobije vás to energií nebo spíše unaví?

 

IMG_0306Jóga je cvičení, které vás neunaví, ale právě naopak!

Rozproudí energii v celém těle a člověk pak může pokračovat v práci s radostí a elánem. Již patnáct minut cvičení s vámi udělá divy. Nemluvě o dlouhodobém pozitivním účinku na zdravotní stav!

Mnoho vědeckých studií již potvrdilo tyto pozitivní výsledky pravidelné jógové praxe – mysl je koncentrovanější, tudíž jsme při práci mnohem produktivnější, tělo se stává pružnějším, vnitřní orgány jsou prokrvené, nastartuje se trávení, nastartuje se imunitní systém.

Jóga na pracovišti je ten nejlepší dárek pro vás i pro vaše zaměstnance!

IMG_0006Nabízíme vám variantu cvičení v obědové pauze a pokud hledáte odpolední zdravé vyžití pro své zaměstnance, tak i delší hodinové lekce. Jógové cvičení je svou náročností vždy uzpůsobeno skupině cvičících, tak aby všichni mohli cítit účinky pozic a zároveň postupně ozdravovali a posouvali možnosti svého těla. Jóga se může konat přímo v sídle vaší firmy, veškeré potřebné pomůcky zajistíme.

Pokud chcete své zaměstnance seznámit s jógou mimo pracovní dobu – organizujeme také jógové workshopy a lekce na víkendových firemních „team-buildingových“ akcích.

 

Jóga není jen klid a meditace, jóga je zdraví pro vaše tělo a nadšení do života i do práce!

Pokud chcete vnést na své pracoviště novou energii a elán, pište na: monika.winklerova@gmail.com