Yoga Ostrava

Ájurvédsko-jógový pobyt v Indii

7

Na letošní listopad jsme připravili skutečně unikátní program. Nejen, že pojedeme do Indie za jógou, ale taky za ájurvédou. Podařilo se nám zajistit ubytování v nádherném a čistém ájurvédském hotelu přímo na pláži v Gokarně! Je to neuvěřitelně nádherné místo, ostatně fotky, co vidíte, jsou přímo odtamtud.

IMG_0228Pobyt je na 15 dní, z nichž většinu strávíme právě v Gokarně. Program v Gokarně bude pravidelný a více či méně dovolenkový. Ranní cvičení, snídaně a volná zábava až do odpoledního cvičení. Jeden nebo dva dny věnujeme společným výletům po okolních památkách a obhlídkou tamější přírody (Joggfalls, Murudeshwar).

IMG_0389Druhá část pobytu se odehraje v Goa, kde strávíme tři dny ve škole výborného a neskutečně inspirativního indického učitele jógy – Namita, přímého žáka B.K.S. Iyngera. I zde budeme mít ubytování přímo na pláži, takže se můžete těšit na pravidelné koupání a meditace při západu slunce.

IMG_0450Pobyt je vhodný pro všechny, není to jen pro pokročilé jogíny, cvičení bude vždy uzpůsobeno celé skupině a veškerá účast na programu je taky dobrovolná. Budeme se věnovat praktikování jógy, ale budeme také hodně rozjímat a především si užívat čas pro sebe a vnímat. Přesně to, na co nám v životě často nezbývá čas… a právě to, co dělá našemu tělu i mysli nejlépe.

Cena pobytu je 39 000 Kč.

IMG_0386Zahrnuje –  letenky

– dopravu z letiště a na letiště

– výlety

– přepravu do Goa

IMG_0240

– ubytování na pokojích po dvou

– snídaně

– hodinová ajurvédská masáž – adhayangam

– možnost konzultace s ájurvédským lékařem zdarma

49.-goa-300x225Kolik budete potřebovat peněz navíc? Hodně častý dotaz, proto jej zodpovídám rovnou :-) Jídlo je v Indii levné, najíte se okolo 100Kč na den v restauracích. Zbytek na dárečky, případně drobné vyjížďky rikšou atd. Zkušenost účastníků z minulého pobytu 3000-5000, včetně dárků (to je největší položka, ale dobrovolná :-D).


DSC_7907Vízum?
Ano, do Indie je třeba vízum. Základem pro vydání víza je pas platný půl roku po předpokládaném návratu (datu zpáteční letenky) a žádost vyplněná online, vytištěná s nalepenou fotografií 5×5 cm, a samozřejmě podepsaná. Žádost je třeba odevzdat v Praze na indické ambasádě. Podání žádosti a vyřízení víza vám může zajistit naše spřátelená cestovní agentura.

53.-abhinam-300x225

Očkování? Jedeme do oblasti, která není příliš nebezpečná, jih je bohatší částí země. Žádné očkování není přímo povinné, pouze se doporučuje žloutenka a břišní tyfus.

Cestovní pojištění? Opět můžeme zprostředkovat přes cestovní agenturu, cena okolo 1300 Kč.

Přihlásit se můžete na emailu monika.winklerova gmail.com

Je to transformační dovolená, uvidíte, že věci mohou být jinak, než jste si doposud mysleli. Svědectví minulých účastníků najdete zde a fotky zase tady.

Pokud nevíte, proč jet do Indie, tak tady je pár dobrých důvodů.

A na závěr ještě pozdrav a video-pozvánka natočená v Indii.

Namaste.

Posted in Indie, Jogínův průvodce, Pobyty on Květen 15, 2014. Štítky: , , ,