Yoga Ostrava

Cyklická jóga 7. listopadu 2015

Poslední před odjezdový (ještě můžete jet s námi…) seminář bude zaměřený na ženy a menstruační cyklus. Pokud trpíte PMS nebo se jen každý měsíc divíte, co se to s vámi děje… proč se vám nedaří dodržovat plán… proč trpíte bolestmi během menstruace… proč se vám pořád mění nálady… proč to, co včera tak šlo samo, se dnes nedaří? Nebo jen chcete nakouknout pod pokličku svého těla :-)

Sobotní podvečer na téma, které se týká všech žen, i jogínek ;-) Není to jen jeden týden naší menstruace, kdy krvácíme, ale menstruační cyklus ovlivňuje naše nálady během celého měsíce. Naše nevědomost a nepřijetí ovšem hazí klacky pod nohy našemu tělu, které to s námi myslí dobře a každý týden nám dává jinou „superschopnost“.

Přijďte se tedy dozvědět něco o sobě a potřebách svého těla a začněte s vlastním sebepoznáním :-) Na přednášce si povíme o tom, co nám která fáze cyklu přináší a jak toho můžeme využít. Zároveň si poté zažijeme pestrou lekci jógy na které vyzkoušíme rozličné jógové styly podle čtyř ročních dob našeho těla.

Seminář se bude konat 7. listopadu v 17:00 v Shanti Yoga (Šubertova 4, Ostrava – centrum). Cena je 450 Kč do 30. října, na místě 490 Kč. Cena zahrnuje drobné občerstvení a studijní materiály. Přihlášky na emailu: monika.winklerova gmail.com

Těším se na vás, Monika

 

Posted in Jogínův průvodce, Život v Ostravě on Duben 22, 2015.