Yoga Ostrava

Jarní jógovo-bylinářský víkend 15.-17. května 2015

Jarní bylinářský patří už k našim tradičním a velmi oblíbeným víkendům. Jezdíme na Antarik, vysoko do Beskyd, protože právě na takovýchto, od civilizace odlehlých, místech najdeme čisťounkou přírodu a nasbíráme si sezónní bylinky, které budeme jednak sušit, ale také z nich něco vyrobíme ;-) A aby nás při sběru bylin nebolela záda, pomůžeme si ranní a podvečerní lekcí jógy.

Jógový program začíná každý den ranní meditací a lekcí jógy, poté následuje snídaně a po krátkém odpočinku na vytrávení se společně vydáme do luk a polí sbírat, co nám příroda nachystá. Stejně tak odpoledne po obědě se budeme věnovat buď zpracování bylin a povídání o jejich „tajných“ účincích nebo budeme pokračovat ve sběru. O půl páté před večeří opět protáhneme tělo v rytmu svého dechu a vyzkoušíme jaké to je pracovat jógově ve dvojicích. Po večeři se sejdeme při společném zpívání manter a štěrkání vším možným :-)

Víkendovým programem vás budou provázet dvě zkušené lektorky jógy Monika Winklerová a Daniela Pilařová, která je zároveň absolventkou institutu aromaterapie.

Cena celého víkendového programu je příjemných 2690 Kč, což zahrnuje ubytování, celý program a plnou penzi složenou ze samých vegetariánských specialit ;-)

Snížená cena platí pro přihlášku a platbu do 26. dubna, poté platí běžná cena 2990 Kč.

Přihlášky posílejte mailem na adresu: monika.winklerova gmail.com

Informace pro platbu kurzu nebo pobytu:

Číslo účtu pro platbu: 2700300265/2010
Do zprávy prosím uveďte své jméno a kurz nebo pobyt, který hradíte.

Storno podmínky:

Při stornu nejpozději 4 měsíce před termínem strháváme 50 %. Při stornu méně než 4 měsíce předem je již částka nevratná. Pozor: vždy máte možnost zajistit za sebe náhradníka

Posted in Jogínův průvodce, Pobyty, Život v Ostravě on Únor 12, 2015.