Yoga Ostrava

Jóga a čakry – 24. října 2015

Zní to jako magické zaklínadlo a možná si myslíte, že se vás to slovo netýká. Ale týká se to nás všech – na stavu čaker a energie v těle totiž krásně poznáme, jak na tom v které oblasti svého života jsme, a zároveň díky určitým technikám můžeme tento stav ovlivnit.

Na semináři se seznámíme s hlavními čakrami našeho lidského těla a s oblastmi, se kterými souvisí – ať už se jedná o části těla a vnitřní orgány nebo o aspekty našeho života (vztahy, práce atd.) Povíme si, které pozice s kterými čakrami souvisí a jak je stimulují, vyzkoušíme si dýchání do čaker a meditaci zaměřenou na čakry.

Seminář bude mít dvě části – v teoretické části si budeme povídat a promítneme si prezentaci zaměřenou na čakry, naučíme se které pozice a jak čakry ovlivňují. V druhé části vše vyzkoušíme a aplikujeme v lekci jógy, která bude končit dýcháním do čaker a meditací zaměřenou na čakry.

Seminář se bude konat 24. října v 17:00 v Shanti Yoga (Šubertova 4, Ostrava – centrum). Cena je 450 Kč do 22.října, na místě 490 Kč. Cena zahrnuje drobné občerstvení a studijní materiály. Přihlášky na emailu: monika.winklerova gmail.com

Těším se na vás, Monika

Posted in Čakry, Jogínův průvodce, Život v Ostravě on Duben 21, 2015.