Yoga Ostrava

Jóga pro čtyři roční doby, 25.-27.7.2014

O prázdninách to často vypadá, že si většina jógínů bere dovolenou… jako by snad jóga byla nějakou sezónní (zimní) záležitostí. taky řadíte jógu mezi zimní sporty? ;-)

Já teda rozhodně ne :-D Jógu si můžeme užívat i v létě, je to nádherný zážitek cvičit a dívat se do korun stromů nebo do nebe :-) V červenci bude jistě krásně a slunečno, a tak chystáme další víkend na horách v Beskydech. Tentokrát pod názvem Jóga pro čtyři roční doby, což také bude hlavním tématem.

Čtyři roční doby v přírodě – jak se mění naše energie, co se nám chce a nechce dělat, a jak tomu uzpůsobit jógové cvičení. A druhé čtyřdobé téma souvisí s naším ženským menstruačním cyklem – jak se střídají čtyři různé fáze v měsíci a jak si pomoci a spolupracovat s jógou. Tedy ne tak, abychom byly každý měsíc frustrované, že neplníme cvičební plán, ale aby nám jóga pomáhala se harmonizovat :-)

…dlouhou dobu pro mě nebylo snadné nastavit si režim tak, abych byla schopná se hod držet a neprodělávala tak každý měsíc pocit zklamání z vlastní nedisciplinovanosti… a pak jsem objevila Cyklickou ženu a začala jsem zkoumat, jak tento přístup skloubit s jógou. No a vypadá to, že všechno jde :-)

Takže v červenci se můžete těšit na čtyři lekce jógy, každou pod znamením jiné roční doby ;-)

PS: Víkend je i pro začátečníky, kteří tak alespoň poznají několik rozdílných jógových stylů ;-)

Datum: 25. – 27.7.2014,

Cena do konce června 2299 Kč, v červenci 2499 Kč. Cena zahrnuje ubytování, plnou penzi, čtyři lekce jógy a přednášku na dané téma :-)

SNÍŽENÁ CENA DO 6. ČERVENCE!

Posted in Jogínův průvodce, Pobyty, Život v Ostravě on Červen 9, 2014.
  • Maja Tobolova

    Super :-) konečně yogový víkend .