Yoga Ostrava

Jóga v parku

Sluníčko už vysvitlo a jógová studia se pomalu vyprazdňují. Nedá se nic dělat, po tuhé zimě potřebujeme všichni načerpat energii ze slunce a z přírody kolem. Jaro je krásné, ale krátké, pupeny se rychle rozevírají, listy, květy, každý den probíhá kolem nás tolik změn.

Jóga není jenom cesta k sobě samému a k vnitřnímu klidu, ale je to také cesta zpět do přírody. Zájem a péče o přírodu, ohleduplnost, nesobeckost…. Když žijeme ve městě, často tento kontakt ztratíme a ani si nevšimneme, co se za okny našich kanceláří děje. Proto jsme se rozhodli pro vás připravit venkovní hodiny a pravidelná cvičení v parku, abychom alespoň trošku tento ztracený kontakt opět navázali.

Hodiny jógy budou probíhat pravidelně v pondělky a čtvrtky o půl šesté v parku Milady Horákové – za domem Povodí Odry v blízkosti nákupního centra Futurum. V sobotu si potom společně zacvičíme v Komenského sadech. Podrobnější mapku najdete zde. Těšit se na vás bude Monika Winklerová. V případě jakýchkoli dotazů pište na monika@yogaostrava.cz nebo volejte na 773067900.

V případě deště se podřídíme rytmu přírody a lekce se samozřejmě nekoná :-)

joga v parku

 

 

 

 

 

 

komenského sadyPlánek - Horáková

 

 

 

Posted in Jogínův průvodce, Život v Ostravě on Duben 24, 2013.

Comments are closed.