Yoga Ostrava

Jógový festival v Ostravě

Když jsem tvořila web, měla jsem ambice, že tady budou všechny jógové akce v Ostravě. To je bohužel nereálné…Ale jedna akce je pro Ostravu opravdu velkou jógovou oslavou, takže by byl hřích na ni neupozornit. Byli jste už na jógovém festivalu?

festival5Je to neuvěřitelné, ale je to už pátý ročník akce, která vznikla a stále vzniká především díky velkému nadšení hrstky lidí, v jejichž čele je Lenka Knag, zakladatelka festivalu a jógového studia Pranava jóga. A protože zájem o jógu stále roste, spolu s tím roste i festival. Letos poprvé tak bude probíhat v nových prostorách Dolních Vítkovic.

Festival se bude konat 8.-10. dubna 2015, takže si vyhraďte místo v diáři a zakupte vstupenku za nižší cenu na webu festivalu.

Co vás na festivalu čeká?

jaiMimo spousty známých ostravských a českých jógových tváří se na festivalu můžete setkat i se zahraničními lektory až z Ameriky, tentokrát je hvězdou festivalu Jai Sugrim, a rozhovor s ním si můžete přečíst zde. Další zahraniční učitelka přijede z Paříže a kromě jógy se na festivalu se dočkáte také třeba zpívání manter s lektorkou z Berlín – Atmikou.

Kromě zahraniční účasti vás čeká kupa českých a slovenských učitelů – prostě čtyři sály s nabitým programem po celý víkend. Jógový ráj ;-)

Festival má vždy příjemnou a přátelskou atmosféru, můžete se těšit na stánečky s jógovými věcmi, vegetariánské občerstvení a potkáte hodně nových lidí, kteří jsou na stejně vlně jako vy ;-)

Program a vstupenky na webu festivalu: www.jogafestival.cz

festival

A takhle se cvičilo loni :-)

festival4

festival3

Festivalová podpora a Zdeno Yogi, který přijede i letos.

festval 2

Taky jsem tam byla, cvičila a prodávala :-)

lenka 2

Lenka Knag se svým festivalovým dítětem.

Posted in Jogínův průvodce, Život v Ostravě on Leden 28, 2016.