Yoga Ostrava

Jógový kalendář na rok 2014

00 - cover

Dárek který v půlce roku opravdu překvapí! Poslední výtisky barevného velkého nástěnného kalendáře s výraznou slevou – pouze za 100 Kč.

Více o kalendáři si můžete přečíst níže :-)

Neuvěřitelné se stalo před týdnem skutečností a na svět se vyklubal už druhý ročník jógového kalendáře.

Loni jsme se zaměřili na celou Ostravu, letos jen na jednu její tvář, tu nejznámější, tedy industriální. Fotili jsme v oblasti dolních Vítkovic, mezi trubkami, továrními halami, troskami starých budov, ale i v nově upravených částech.

05 - kveten - citatVzhledem k ponurosti těchto míst jsme fotili barevně oděni, tedy spíše oděny a vznik tak krásný kontrast – chladu a šedi místa s barevností a jemností ženského těla.

Za spolupráci na kalendáři děkuji dvěma skvělým fotografům – Janu Hubníkovi a Jeanu Kurfürstovi. A taky děkuji všem modelkám-jogínkám Daniele Pilařové, Lence Markové, Petře Kapiasové a Martince Rozsypalové.

11 - listopad - citatVýsledek je krásný a věřím, že se bude líbit i vám. Stále je šance pořídit ho jako dárek pod stromeček. Můžete jej zakoupit, prodejní cena je 299 Kč, můžete ho zkusit vyhrát. Máte-li o kalendář zájem, kontaktujte mě mailem monika.winklerova gmail.com

 

 

12 - prosinec - citatPřeji vám všem krásný a šťastný nový rok a nechte se naším kalendářem motivovat a inspirovat ve své jógové praxi.

S láskou Monika Winklerová

Posted in Jogínův průvodce, Život v Ostravě on Prosinec 19, 2013.