Yoga Ostrava

Listopadová Indie

Nestihli jste se přihlásit na lednovou výpravu do Indie? Na příští rok jsme tedy pro vás připravili druhou šanci!

V posledních dnech se nám pořádně ochladilo a tak jsem se hned rozhodla, že příští rok touhle dobou budu někde v teplíčku. No a kde jinde než u protinožců?

Letošní jógová výprava do Indie se nám rychle naplnila a proto už tady máme další termín a to na poslední dva týdny v listopadu nadcházejícího roku. Unikneme smogu a plískanicím, ponoříme se do studia jógy a odpočineme si na pláži.

Cílovou destinací bude opět Gokarna. Přílet tentokrát do Goa, kde navštívíme jógové centrum mého indického kamaráda a jógového učitele, pobývat budeme v Gokarně, v nádherné Namaste yoga farm. Ubytování tam je nádherné a čisté, na vrcholku kopce, sto metrů pěšky na pláž a 20 minut od centra Gokarny. (Rikšou asi 5 minutek :-) Opět se podíváme do okolí – na obřího Shivu, na největší indické vodopády Jogg falls a navštívíme i indické učitele jógy.

Cena zahrnuje, letenku, ubytování se snídaní, organizaci, jógový program a výlety. Platit sami si budete jídlo, ale to je v přepočtu maximálně 100 Kč na den a dárky pro sebe a své bližní :-) Hlaste se prosím co nejdřív, ať máte své místo jisté. Rezervace je platná po uhrazení zálohy 10 000 Kč. Rezervace a bližší informace: Monika.winklerova gmail.com

indielistopad

Posted in Indie, Jogínův průvodce, Pobyty on Listopad 28, 2013.