Yoga Ostrava

Ostravo, seznam se s Yin jógou!

Minulý týden jsem se zúčastnila kurzu pro učitele Yin jógy v Praze. Byl to úžasný týden, hodně inspirativní, ale i vzdělávací. Není to moc často, co máme i v Ostravě možnost se setkat se vzdálenými zkušenými učiteli, ale tento víkend máte jedinečnou šanci. Tak ji nepropásněte!

ttcyin 2Yin yoga je hodně hluboký zážitek a Sebastian a Murielle jí učí s láskou a zájmem. Jsem si jistá, že na setkání s nimi načerpáte hodně faktických informací o tom, jak vlastně funguje lidské tělo, ale zároveň se naladíte na klidnou a meditativní vlnu yin yogy.

V Yin yoze se neflákáte, pracujete na sobě a zároveň relaxujete, zcela jedinečná kombinace, která vede k úžasnému sebepřijetí a vůbec přijetí i věcí v živote tak jak jsou.

Nehledáte pravidla, jak by to mělo být, yin yoga počítá s tím, že jsme každý jiný a pokud se trápíte, že vám něco nejde, jděte na tento seminář a možná vám to docvakne!

Není jenom jedna správná, nejsprávnější cesta, jde o balanc a harmonii, a tak bych tento seminář doporučila snad především všem dynamickým jogínům a ashtangistům, objevíte úplně jiný svět, načerpáte inspiraci i znalosti, a tak nádherně si odpočinete :-)

Více informací a přihlášky: www.santosha.cz

Posted in Jogínův průvodce, Život v Ostravě on Červen 19, 2014.