Yoga Ostrava

Před cestou do Indie – miniprůvodce pro cestovatele a zvědavce

Za měsíc zase vyrážím do Indie, není to poprvé ani podruhé, a protože vás s sebou vždycky pár vezmeme na společnou výpravu, setkávala jsem se stále se stejnými dotazy ohledně toho, co brát a nebrat, kolik vzít peněz nebo ohledně formalit jako je vízum. A taky jsem vždycky chtěla sepsat ta krásná specifika této kouzelné země a na co je třeba připravit předem.

A tak jsem se rozhodla, že sobě i vám, kteří se do Indie chystáte nebo jste jen zvědaví, usnadním práci sepsáním odpovědí na nejčastější otázky. A tak se půl roce práce s přestávkami vylíhl tento miniprůvodce. Doufám, že v něm najdete odpovědi na své otázky a pokud třeba před cestou panikaříte, ta že vás i trochu uklidním, že není čeho se bát :-)

NEJEN PRO CESTOVATELE, ALE I PRO ZVĚDAVCE: Knížečka je plná mých foteček z cest a odkazů na videa z Indie, takže představu o tom, jak to vypadá a chodí v Indii si vytvoříte, aniž byste museli dalece cestovat na vlastní pěst :-)

Co v knížečce najde:

– praktické informace na cestu – jaké očkování potřebujete do Indie, jak vyřídit vízum a na co si dát pozor, kolik si sebou vzít peněz nebo jestli stačí karta

– na co se připravit před cestou do Indie – takzvané kulturní šoky jako jsou záchody :-)

– na co si dát pozor v souvislosti s hygienou, abyste to neproleželi s průjmem

– na co se můžete těšit – co je krásného na té Indii, proč tam vůbec jet

– co všechno v Indii nakoupíte

– co si zabalit na cestu do Indie a co rozhodně netahat

– jak v Indii pohodlně cestovat

a další a další tipy z mých cest….

Přeju příjemné počtení a šťastnou cestu! Monika


Posted in Indie, Jogínův průvodce, Pobyty, Život v Ostravě on Září 27, 2014. Štítky: , ,