Yoga Ostrava

Předvánoční pobyt na Antariku

Ráda bych vás opět před Vánocema pozvala na víkendový pobyt do hor, kde se budeme věnovat sami sobě, ale také přípravě na Vánoce a Nový rok.

Co nás čeká? Tradiční jógový program – ranní a odpolední lekce jógy a pak taky zajímavý doprovodný program – tentokrát kreslení hennou na tělo, výroba dárkové svíčky (může být i dárek pro sebe…), rituál přání a taky tanec a zpěv. V mezičase po obědě bude čas na procházku nádhernou přírodou nebo vaši vlastní tvorbu, pokud máte třeba rozpracované dárečky na které doma nemáte čas a především „bezpečný prostor“. Kreslení, pletení nebo cokoli dalšího je tedy vítáno :-)

Jelikož už se blíží zima, v józe se zaměříme na zahřívající techniky a stimulaci toku energie v drahách, které jsou v zimě v oslabení a potřebují povzbudit.

Na prodej také přivezeme hedvábné tašky na jógu, nějaké zajímavé knihy, které stojí za to si přečíst nebo darovat a také přírodní kosmetiku.

Těším se na vás :-)


 

Jógový víkend se bude konat 18. – 20. prosince 2015 v horském hotelu Antarik. Víkendovým programem vás bude provázet Monika Winklerová.

Cena celého víkendového programu je příjemných 2690 Kč, což zahrnuje ubytování, celý program a plnou penzi složenou ze samých vegetariánských specialit ;-) Snížená cena platí pro přihlášku a platbu do 10. prosince, poté platí běžná cena 2990 Kč.

Přihlášky posílejte mailem na adresu: monika.winklerova gmail.com


 

Informace pro platbu kurzu nebo pobytu:

Platbu zálohy 1390 Kč (nebo později 1690 Kč) prosím proveďte na uvedený účet, doplatek 1300 Kč na místě.

Číslo účtu pro platbu: 2700300265/2010
Do zprávy prosím uveďte své jméno a kurz nebo pobyt, který hradíte.

Storno podmínky:

Při stornu nejpozději 4 měsíce před termínem strháváme 50 %. Při stornu méně než 4 měsíce předem je již částka nevratná. Pozor: vždy máte možnost zajistit za sebe náhradníka.

Posted in Jogínův průvodce, Pobyty, Život v Ostravě on Prosinec 3, 2015.