Yoga Ostrava

Soutěž o jógový kalendář 2014!

Už druhým rokem pro vás chystáme jógový kalendář, který vám nejen zkrásní stěnu, ale taky vás namotivuje do vaši jógové praxe. I tentokrát bude speciálně ostravský ;-) Je to krásný vánoční dárek pro vaše kamarády jógíny, ale vhodný i jako dárek sama sobě :-D

Už teď si můžete kalendář objednat, a nebo taky ještě můžete vsadit na šťastnou kartu a zúčastnit se naší soutěže :-D Jeden kalendář od nás totiž dostane výherce zdarma. Není to žádná soutěž v asánách – nejde o to, kdo udělá lépe stoj na hlavě ;-) Zajímáte nás vy a váš příběh – vaše cesta, jak jste se dostali k józe. Co byl ten spouštěč? Nějaká změna ve vašem životě?

Zavedla jsem i novou rubriku, věnovanou právě vašim příběhům. Jsme sice každý jiný, ale nakonec jsme všichni stejní a naše cesty jsou si leckdy podobné. A třeba zrovna díky vašemu příběhu někdo s jógou začne. Není to pěkná představa? Vaše příběhy můžete číst už nyní zde.

Můj životní příběh si můžete přečíst na novém webu www.monikawinklerova.cz

Příběhy zasílejte na email monika.winklerova gmail.com. Protože všechny příběhy budou jistě krásné, tak výherce bude vylosován na Vánočním večírku ;-) Nejzazší termín pro účast v soutěži 20.12.2013 do 12:13.

Těším se na další příběhy! S láskou Monika

Běžná cena nástěnného kalendáře formátu A3 je 299Kč. Objednávejte na mailu: monika.winklerova gmail.com

Posted in Jogínův průvodce, Život v Ostravě on Prosinec 3, 2013.