Yoga Ostrava

Transformační jógová dovolená 17. – 23. srpna 2015

Jako každým rokem, tak i letos, v létě vyrážíme na týdenní jógový pobyt do Beskyd. Jedná se už o čtvrtý ročník tradiční jógové dovolené, na kterou se sjedou jogíni z různých koutů naší země. Čeká vás totiž bohatý jógový program, který předčí vaše očekávání!

Týdenní pobyt se koná v horském hotelu Antarik, který se nachází v krásných beskydských horách mimo civilizaci. Je to místečko klidné a k meditaci a napojení se na sebe samé a přírodu jedno z nejlepších. Tomu všemu ještě napomáhá fakt, že i majitelé hotelu jsou duchovně založení lidé a v hotelu se vaří čistě vegetariánsky.

Pokud nejste vegetariány, nemusíte se bát, hlady neumřete. Na týdenním pobytu máte právě jedinečnou šanci poznat, jak může být vegetariánská strava pestrá a chutná. Stalo se již tradicí, že tento pobyt každoročně konvertuje několik účastníků ve vegetariány. Aniž bychom někoho nutili, nebo to snad oni sami plánovali. Prostě to přišlo :-)

Na společné dovolené se naučíte základní jógové sestavy pro zachování pružnosti a zdraví. Dozvíte se něco o energetickém systému našeho těla a jak pracovat se svojí energií. Naučíte se jak uvolňovat stres a jak meditovat. Načerpáte také moudra z oblasti čínské medicíny, ekologie a přirozeného zdravého stravování.

Co vás čeká?

Jógový program na týdenní dovolené začíná ranní meditací a lekcí jógy. Teprve poté následuje snídaně (po snídani by se nám necvičilo dobře) – na které míváme teplé kaše nebo polévky, ale i klasický chleba, sýr od tamějších koziček, zeleninu a další dobroty. Samozřejmě je i varianta sladké snídaně s musli, mlékem, nebo  marmeládou.

Po snídani následuje odpočinek na vytrávení nebo ranní procházku. Čtyři z šesti společných dopolední strávíme organizovaným programem – dopoledními přednáškami na vybraná témata z jógy, oblasti zdravého životního stylu a a tradiční čínské medicíny. Volná dopoledne jsou určená k výletům a procházkám po krásném okolí nebo třeba na nedalekou Makytu.

Odpolední program začíná v pět hodin, kdy se opět věnujeme jógovému cvičení, tentokrát tematicky zaměřenému na určité druhy pozic, na dýchací  nebo meditační techniky, nebo se věnujeme cvičení ve dvojicích, někdy s prvky masáže a reflexní terapie.

Po večeři je možnost společných večerů, ale i samostatného programu – opět čtyři z šesti večerů budou mít organizovaný program a to společné zpívání manter, tanec, meditaci nebo jóga nidru. Vždy vytváříme přesný program všech aktivit, ale zároveň sobě i vám necháváme možnost se kdykoli dohodnout na změně (třeba v případě únavy atd).

PŘESNÝ PROGRAM NAJDETE ZDE.

Kdo s vámi pojede?

Veškerý program pro vás vytváří Monika Winklerová a Daniela Pilařová. Obě jsme zkušené lektorky s několikaletou praxí a různorodými zkušenostmi. Monika se zaměřuje především na jógu, je absolventkou mnoha kurzů pro učitele v Čechách i v Indii, a Daniela je zase všestranně zaměřená na zdraví a různé druhy terapie – od aromaterapie po tradiční čínskou medicínu. Více o nás si můžete přečíst zde – http://www.yogaostrava.cz/joga-v-ostrave/nasi-ucitele2/

Co s sebou?

Na týdenní pobyt si s sebou vezměte jógovou podložku (pokud nemáte, napište a my vám půjčíme), deku, třeba i meditační polštářek a jakékoli hudební nástroje. Na cvičení budete potřebovat pohodlné oblečení, žádná obuv není třeba. S sebou nepotřeujete ani žádné předchozí jógové zkušenosti, nemusíte být pružní ani na vrcholu své formy. Týdenní pobyt klidně může být začátkem na vaší jógové cestě :-)

Cena:

Cena celého týdenního programu je 6300 Kč a zahrnuje ubytování, veškerý jógový program a plnou penzi složenou ze samých vegetariánských specialit ;-)

Snížená cena platí pro přihlášku a platbu do 30. června, poté platí běžná cena 6900 Kč.

Přihlášky posílejte mailem na adresu: monika.winklerova gmail.com

Informace pro platbu kurzu nebo pobytu:

Číslo účtu pro platbu: 2700300265/2010
Do zprávy prosím uveďte své jméno a kurz nebo pobyt, který hradíte.

Storno podmínky:

Při stornu nejpozději 4 měsíce před termínem strháváme 50 %. Při stornu méně než 4 měsíce předem je již částka nevratná. Pozor: vždy máte možnost zajistit za sebe náhradníka

Posted in Jogínův průvodce, Pobyty, Život v Ostravě on Březen 12, 2015.