Yoga Ostrava

Výroba dárků na společném pobytu v horách

Tentokrát jsme pro vás na předvánoční víkend připravili vskutku zajímavý program! Říkali jsme si, že odjedeme na víkend do hor, kde budete společně cvičit a odtrhneme se od vánočního nákupního stresu. Skvělý nápad, ale… kde pak vzít dárky?

Tak jsem se rozhodli náš program obohatit – nejen společné cvičení, ale taky společné tvoření. Vemte si na náš víkend pletení, pastelky nebo cokoli, co byste chtěli pro své blízké připravit, ale buď vám doma chybí prostor nebo čas :-) Jeden dárek pro vás již máme my – naložili jsme ovoce a byliny a cena tohoto pobytu zahrnuje jeden bylinný likér, který společně připravíme a který potom můžete někomu darovat. Likéru si můžete přikoupit i více, pro více členů rodiny a protože ne všichni holdují likéru, ale třeba raději pečují o svou krásu, tak pro tyto případy s sebou vezmeme i přípravky na výrobu domácí kosmetiky – pleťového olejíčku, krému a jiných kosmetických potřeb.

Už se nemůžeme dočkat, a pokud se k nám chcete přidat, neváhejte a hlaste se už teď! Přihlášku najdete zde. A fotečky z minulého pobytu zase tady.

Těší se na vás Daniela a Monika

 

Posted in Jogínův průvodce, Život v Ostravě on Listopad 4, 2013.