Yoga Ostrava

Yoga Vision Weekend

Dlouho jsme přemýšlely, jaký program pro vás na prosincový jógový víkend připravit. V hlavě nám vibrovalo spojení „splněná přání“ a odtud jen otázka „jak na ně?“ Nejčastějším důvodem, proč se naše přání neplní je naše roztříštěnost a nevědomost. A pozor, velmi často jeto i skromnost! A na tom všem se dá samozřejmě zapracovat ;-)

Přání máme spoustu, ale mnoho z nich zavrhneme hned při zrodu slovy: „to se mi nikdy nemůže stát“, „na to nemám“. Přesto je zjednodušeně možno říci, že to, co si nedokážeme představit, to se nám ani nemůže stát. Proč si takto zbytečně často zavíráme dveře? Nebuďme zbytečně skromní a naučme se jít si za svým.

Vaše přání se skutečně mohou plnit, vy si je můžete plnit;-) ale vaše energie musí být koncentrovaná, zaměřená na cíl. A tam je právě často kámen úrazu – těkáme od jednoho k druhému, nic není dodělané, a přitom by stačilo se na chvíli zastavit a ujasnit si „co já vlastně opravdu chci?“ „Po čem toužím?“ A zcela bez zastírání si přiznat, co to je. Bylo by krásné, kdybychom měli jediné (nebo už žádné) přání a tím by bylo osvícení :-) Ale jsme jen lidi a není nic špatného na tom si přát nový svetr nebo třeba dům :-D

Takže prosincový víkend bude „na přání“. Ujasníme si, po čem vlastně toužíme, a místo abychom to zavrhli, zkusíme zapátrat i jak bychom toho mohli dosáhnout :-) Vytvoříme si společně a každý sám nástěnku svých přání a vizí, která nás bude motivovat jít si za svým.

A k tomu samozřejmě jóga, která není jenom o vnějším cvičení těla, ale o práci s energií, a která nás transformuje zvenku dovnitř :-)

Moc se na vás s Danielkou těšíme. Barevný podzim přeje Monika

Rezervace: na emailu: monika.winklerova (zavináč) gmail.com

Cena: zahrnuje ubytování (horský hotel Antarik v Beskydech), vegetariánskou plnou penzi, jógový program.

Do konce listopadu platí snížená cena 2699 Kč, poté 2990 Kč.

Posted in Jogínův průvodce, Pobyty, Život v Ostravě on Listopad 5, 2014.