Yoga Ostrava

Love Yourself Yoga Weekend – aneb zamilujte se sami do sebe na našem „sebeláskovém“ víkendu v červenci

Zdá se, že s kolegyní nejsme schopné vytvořit předem plánovaný program, alespoň půlroku dopředu to nelze. Vše totiž musí vyvěrat zevnitř a musí být v našich životech aktuální, jsme prostě ženy, proměnlivé jako počasí :-) A tak volíme vždy téma pro nás i pro vás nejaktuálnější. A teď to vyhrála sebeláska a sebepřijetí :-) Takže kdo s námi pojede na víkend Love yourself!?

Spoustu podstatných věcí ve svých životech neustále odkládáme na až… Jednou z nejdůležitějších je vztah sama k sobě – přijetí sebe sama ve své plnosti, nalezení lásky ke svému tělu, ke svým náladám, k celé své bytosti takové jaká je tady a teď. Bez potřeby nějakého vylepšování, hubnutí ani jiných charakterových změn.

Tak jak je to tady a teď, tak je to dobré, vlastně je to boží! :-D

Pojeďte s námi na víkend, který bude zaměřený na to, jak najít vztah sama k sobě, ke svému tělu, ke svému ženství, k celému svému JÁ. Čekají nás meditace na téma rozvíjení sebelásky, čekají nás jógové lekce se zaměřením na sebepoznání a sebepřijetí, čekají nás Oshovy aktivní meditace (nádherný prostředek sebepoznání a uvolnění) a čeká nás i tanec – ničím neřízený uvolněný pohyb při kterém uvolňujeme své emoce a necháváme promlouvat své tělo namísto hlavy.

taskanajogu.jpg

Jógový víkend se bude konat 17. – 19. července 2015 v horském hotelu Antarik. Víkendovým programem vás budou provázet dvě zkušené lektorky jógyMonika Winklerová a Daniela Pilařová.

Cena celého víkendového programu je příjemných 2690 Kč, což zahrnuje ubytování, celý program a plnou penzi složenou ze samých vegetariánských specialit ;-)Snížená cena platí pro přihlášku a platbu do 30. června, poté platí běžná cena 2990 Kč.

Přihlášky posílejte mailem na adresu: monika.winklerova gmail.com

Informace pro platbu kurzu nebo pobytu:

Číslo účtu pro platbu: 2700300265/2010
Do zprávy prosím uveďte své jméno a kurz nebo pobyt, který hradíte.

Storno podmínky:

Při stornu nejpozději 4 měsíce před termínem strháváme 50 %. Při stornu méně než 4 měsíce předem je již částka nevratná. Pozor: vždy máte možnost zajistit za sebe náhradníka

Posted in Jogínův průvodce, Pobyty, Život v Ostravě on Červen 17, 2015.