Yoga Ostrava


Kontakt

Monika Winklerová
vedoucí projektu
email: monika@yogaostrava.cz
web: www.monikawinklerova.cz
IČ: 01076108

David Lörincz
marketing a správa webu
email: david@yogaostrava.cz
web: www.davidlorincz.cz

Informace pro platbu kurzu nebo pobytu:

Číslo účtu pro platbu: 2700300265/2010
Do zprávy prosím uveďte své jméno a kurz nebo pobyt, který hradíte.

Storno podmínky:

Při stornu nejpozději 4 měsíce před termínem strháváme 50 %. Při stornu méně než 4 měsíce předem je již částka nevratná. Pozor: vždy máte možnost zajistit za sebe náhradníka.

Napište nám!

Budeme moc rádi, když nám napíšete, cokoliv máte na srdci. Přivítáme pochvalu, ale také kritiku. Chcete-li se zeptat na cokoliv ohledně jógy, jsme tu pro vás.


 

O webu:

Projekt Yoga Ostrava vznikl před čtyřmi lety.  Nejsme žádný tajný spolek jen pro Ostraváky, na jakoukoli akci se můžete přidat i pokud jste odjinud, máte-li zájem. Na webu najdete kurzy, pobyty, workshopy a také zajímavé články o józe, jejichž autorkou jsem povětšinou já:

Monika Winklerová

_DSC0342K józe jsem se dostala řízením osudu asi před sedmi lety – skrze meditace a praktikování asán dle knih André van Lysebetha jsem se nakonec dostala až k dynamické vinyasa józe. Dynamické období vyvrcholilo tréningem pro učitele Ashtanga vinyasa jógy v indickém Mysore loni v létě. To už mi však bylo vnitřně jasné, že čistě ashtanga mému tělu a přístupu nevyhovuje. A tak následoval další indický výcvik Hatha jógy pod inspirativním učitelem Noahem Mckennou. Posledním krokem na mé jógové cestě jsou dva kurzy Yin jógy, která skvěle doplňuje a vyvažuje jak asánovou, tak meditační praxi.

CYKLICKÁ JÓGA – Jógu vnímám jako velkou proměnnou svého života, a moje praxe se cyklicky proměňuje – s ohledem na fáze měsíce, na fáze mého menstruačního cyklu, reaguje na určitá životní období, nálady a v neposlední řadě respektuje tělesné zdraví a momentální fyzickou kondici.

IMG_0813Vyjma cvičení jógy se zajímám o zpěv manter, ráda pořádám zpívání a satsangy. Věnuju se studiu Patanjaliho Jógasúter, jejichž překlad věřím, že jednoho dne dokončím ;-) Ráda cestuji, především za jógou. V Ostravě si organizuji vlastní kurzy a workshopy na různá témata. Pořádám víkendové pobyty a také jógové výpravy do zahraničí. Pokud máte zájem o spolupráci nebo pořádání workshopu u vás, napište.

Chcete-li si o mě přečíst více, navštivte můj blog – www.monikawinklerova.cz