Yoga Ostrava

Kurzy jógy s Monikou Winklerovou

01. LEDENNový jógový semestr začne po Velikonocích a seznam kurzů najdete níže. Na všechny kurzy se můžete hlásit online přes novou stránku: http://shaktiyoga.cz/kurzy/ Na vyžádání vám emailem můžeme zaslat dárkový poukaz k vytištění.

Pokud jste na webu poprvé, na konci stránky naleznete informace o lektorce.


Ano DSC_2697 oLekce začínají v dubnu a trvají do konce června. Kurzy se budou konat v Zábřehu v Antakaraně, v porubské Santoshe a v Shanti Yoga  v centru Ostravy.

Rozpis kurzů:

Dopoledne:

Pondělí 6:30 Ashtanga Vinyasa Yoga – POKROČILÍ, Shanti yoga, Ostrava – centrum, Šubertova 4, 6 lekcí 900 Kč.

Čtvrtek 6:30 Ashtanga Vinyasa Yoga – MYSORE, Shanti yoga, Ostrava – centrum, Šubertova 4, 6 lekcí 900 Kč.

Ano DSC_2867 oOdpoledne:

Úterý 17:00 Vinyasa Yoga, Antakarana, Ostrava – Zábřeh, Dolní 65, 11 lekcí, 1650 Kč.

Úterý 18:45 Yin Yoga, Antakarana, Ostrava – Zábřeh, Dolní 65, 11 lekcí, 1650 Kč.

Středa 17:00 Yoga Sadhana, Santosha, Ostrava – Poruba, 11 lekcí, 1850 Kč.

 

taskanajogu.jpg

Pokud někde v kurzu budou volná místa, teprve poté vznikne možnost volného vstupu (cena 180 Kč), přednost mají ale vždy kurzisté. Minimální počet lidí v kurzu je pět. Pokud se nebudete moci na nějakou lekci kurzu dostavit, můžete za sebe poslat náhradníka nebo si nahradit účast na jiné lekci.

V online přihlášce zaškrtněte vybraný kurz.

Těším se na vás, Monika


 

Informace pro platbu kurzu:

Po vyplnění online přihlášky, vám přijde faktura s číslem účtu: 2700300265/2010 a variabilním symbolem pro platbu. Po zaplacení obdržíte emailem automaticky daňový doklad.

Storno podmínky:

Při stornu nejpozději 4 měsíce před termínem strháváme 50 %. Při stornu méně než 4 měsíce předem je již částka nevratná. Pozor: vždy máte možnost zajistit za sebe náhradníka.

Dotazy a jiné na email: monika.winklerova gmail.com

O webu:

Projekt Yoga Ostrava vznikl před čtyřmi lety.  Nejsme žádný tajný spolek jen pro Ostraváky, na jakoukoli akci se můžete přidat i pokud jste odjinud, máte-li zájem. Na webu najdete kurzy, pobyty, workshopy a také zajímavé články o józe, jejichž autorkou jsem povětšinou já:

Monika Winklerová

cibetkaK józe jsem se dostala řízením osudu asi před sedmi lety – skrze meditace a praktikování asán dle knih André van Lysebetha jsem se nakonec dostala až k dynamické vinyasa józe. Dynamické období vyvrcholilo tréningem pro učitele Ashtanga vinyasa jógy v indickém Mysore loni v létě. To už mi však bylo vnitřně jasné, že čistě ashtanga mému tělu a přístupu nevyhovuje. A tak následoval další indický výcvik Hatha jógy pod inspirativním učitelem Noahem Mckennou. Posledním krokem na mé jógové cestě jsou dva kurzy Yin jógy, která skvěle doplňuje a vyvažuje jak asánovou, tak meditační praxi.

CYKLICKÁ JÓGA – Jógu vnímám jako velkou proměnnou svého života, a moje praxe se cyklicky proměňuje – s ohledem na fáze měsíce, na fáze mého menstruačního cyklu, reaguje na určitá životní období, nálady a v neposlední řadě respektuje tělesné zdraví a momentální fyzickou kondici.

IMG_0813Vyjma cvičení jógy se zajímám o zpěv manter, ráda pořádám zpívání a satsangy. Věnuju se studiu Patanjaliho Jógasúter, jejichž překlad věřím, že jednoho dne dokončím ;-) Ráda cestuji, především za jógou. V Ostravě si organizuji vlastní kurzy a workshopy na různá témata. Pořádám víkendové pobyty a také jógové výpravy do zahraničí. Chcete-li uspořádat workshop nebo pobyt se mnou, ozvěte se, ráda poznávám nové lidi.

Pro čtenáře: delší příběh najdete zde.

Hledáte inspiraci? Navštivte můj blog – www.monikawinklerova.cz