Yoga Ostrava


Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jógovo-muziko-terapeuticko-bubnovací víkend

21.10.2016 v 17:00 - 23.10.2016 v 14:00

Srdečně vás zveme na jedinečný víkend, na kterém se bude spojovat jóga – tedy práce s tělem a hudebně prožitkové programy. Budete si moci odpočinout při muziko-terapeutické relaxaci, vyzkoušet si bubnování v kruhu a vychutnat si ranní a odpolední lekce jógy. To vše v nádherné, klidné a opuštěné horské krajině Beskyd.

07092014-yogovna-open (29)Náš den bude začínat společnou meditací a cvičením – které bude zaměřené na protažení toho, co nás v dnešní době nejvíc trápí a kde tedy nejvíce stagnuje energie. Energii rozproudíme a uvolníme plynulým cvičením s důrazem na vědomý a klidný dech a společnou lekci vždy zakončíme relaxací. V sobotu odpoledne se také můžete těšit na odpolední lekci klidné a hojivé Yin yogy, která bude doprovázena živou hudbou Rytmy Země. Jogovým cvičením vás bude doprovázet Monika Winklerová.

muzikohrani-muzikoterapie-ostrava-muzikoterapeuticka-relaxace-1504-011V sobotu a v neděli nás bubnování v kruhu naladí na společný rytmus. Představíme si nejrůznější bubny z celého světa, zahrajeme si na africké bubny djembe a šamanské bubny. Během muzikorelaxace zažijeme hluboké působení zvuku, který harmonizuje celou naši bytost. Inspiruje nás k aktivizování tvůrčí energie, k objevování skrytého v nás, k podpoře vnitřní rovnováhy.

Zazní tyto hudební nástroje: bubny s podmanivým zvukem (zarb, udu, tar, mazhar, šamanský buben), lidové flétny a píšťaly (indiánská flétna, dvojačka, bambusové flétny), meditační tibetské mísy, brumle, sansula, zvonkohry Koshi a magický hand pan. A samozřejmě prožijeme léčivou sílu hlasu v podobě alikvotního a hrdelního zpěvu.


Lektoři

janusirsasana smileMonika Winklerová – Jóga, tanec, zpěv a meditace – to ode mě můžete očekávat :-) Prostě vše co nás vrací tady a teď, z hlavy do těla. A vede nás k vědomí toho, že vše má svůj důvod a že když se odevzdáme, je o nás vždy dobře postaráno. No a teď mé papírové já: certifikovaná lektorka Rádža jógy (200 hod., ČR), Ashtanga Viyasa Yogy (200 hod., Indie), Hatha Yogy  (200 hod., Indie) a Yin Yogy (100 hod, ČR). Více o lektorce najdete zde: www.yogaostrava.cz, www.monikawinkerova.cz


IMG_0761Daniel a Michaela Plecháčkovi (Rytmy Země)
 – Naší společnou vášní je rytmus.. Věnujeme se muzikoterapii, hudebně prožitkovým programům, vzdělávání, umělecké činnosti. Jsme zakladatelé centra Muzikohraní®.

Více info na webech www.muzikohrani.cz, www.rytmyzeme.cz


Jógový víkend se bude konat 21.-23. října 2016 v horském hotelu Antarik. Víkendovým programem vás bude provázet Monika Winklerová, Michaela Plecháčková a Daniel PlecháčekCena celého víkendového programu je 2690 Kč, což zahrnuje ubytování, celý program a plnou penzi složenou ze samých vegetariánských specialit ;-)

Přihlášky posílejte mailem na adresu: monika.winklerova gmail.com


Informace pro platbu kurzu nebo pobytu:

Platbu zálohy 1390 Kč (nebo později 1690 Kč) prosím proveďte na uvedený účet, doplatek cca 1300 Kč na místě.

Číslo účtu pro platbu: 2700300265/2010
Do zprávy prosím uveďte své jméno a kurz nebo pobyt, který hradíte.

Storno podmínky:

Při stornu nejpozději 4 měsíce před termínem strháváme 50 %. Při stornu méně než 4 měsíce předem je již částka nevratná. Pozor: vždy máte možnost zajistit za sebe náhradníka.

Podrobnosti

Zahájení:
21.10.2016 v 17:00
Ukončení:
23.10.2016 v 14:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Monika Winklerová
Telefon:
773067900
Email:
monika@yogaostrava.cz
Webová stránka:
www.monikawinklerova.cz

Místo konání

horská chata Antarik
Valašská Senice 01
Francova Lhota, 75614 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
732 560 262
Webová stránka:
www.antarik.cz/